Płytki imitujące naturalne materiały są popularnym wyborem

Ze względu na możliwości projektowania współczesne płytki są w stanie wiernie odtworzyć materiały naturalne, jak drewno, kamienie, marmury, cement czy beton.

Możemy za ich pomocą tworzyć przestrzenie pełne charakteru, elegancji i wyrafinowania, aby zaspokoić najbardziej wymagające projekty dekoracyjne. Wiele osób poszukuje oryginalnych płytek, wzorzystych, z ciekawym układem tonacji kolorów, można wybrać płytki Egen Dike Crimson, które ozdobią pomieszczenie i nadadzą mu charakteru.

Płytki imitujące naturalne materiały są popularnym wyborem

Płytki gresowe do dekorowania pomieszczeń

Dzięki płytkom gresowym możliwe jest odwzorowanie materiałów naturalnych z maksymalnym realizmem, takich jak drewno, kamień czy marmur, dając szerokie spektrum możliwości projektowania wnętrz, a jednocześnie jest to wybór bardziej praktyczny, wszechstronny i tańszy niż kamień naturalny czy deski drewniane. Dzięki odpowiedniemu wykończeniu otrzymujemy antypoślizgową podłogę, idealną do kuchni, łazienki przedpokoju czy na zewnątrz oraz jako wysoce odporną na warunki atmosferyczne powłokę dekoracyjną. Niewątpliwie gres doskonale sprawdza się również na podłogach o dużym natężeniu ruchu w lokalach handlowych, przestrzeniach publicznych czy miejscach pracy.

Wzorzyste płytki podłogowe i ścienne mogą w pewnym stopniu zakamuflować codzienne użytkowanie w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak kuchnie, łazienki i korytarze. Oznacza to, że zabrudzenia i kurz powierzchniowy będą mniej widoczne i nie będą wymagały ciągłego czyszczenia. Dzięki glazurowanej warstwie wierzchniej, płytki gresowe są łatwe w czyszczeniu. Rozpryski i plamy można łatwo zetrzeć samą wodą lub łagodnym środkiem czyszczącym do uporczywych śladów.

Płytki ścienne z efektem kamienia mogą być wszystkim, czego potrzebujesz, aby ożywić każde pomieszczenie. Dzięki realistycznym żyłkom i tonalnej, różnorodnej kolorystyce płytki Egen Dike Crimson gwarantują przyciągający wzrok, ponadczasowy element dekoracyjny w każdym wnętrzu, w którym zostaną położone. Kupisz je w sklepie online na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/DIKE-CRIMSON/7497. Są to płytki polerowane z połyskiem, format 60×120 cm pozwala na wszechstronność zastosowania na ścianach w łazience, kuchni czy salonie. Rektyfikowane krawędzie pozwalają na zastosowanie minimalnej fugi dla spójnej, gładkiej powierzchni.

Blog

Filtry które poprawią stan jakości twojej wody

Jeżeli właśnie teraz zauważyłeś że filtry które masz w swoich dzbankach przeznaczonych do filtrowania wody nie są już tak dobrej jakości jakiej po prostu być powinny, to jest to rzecz jasna jednoznaczny sygnał ku temu że pora i to możliwie jak najszybciej zmienić ten naprawdę nieciekawy stan rzeczy. Może w takim razie i ty już […]

Read More
Blog

Didżeje weselni których warto poznać bliżej

Na każdym przynajmniej polskim weselu nigdy i to pod żadnym pozorem nie może zabraknąć muzyki. Nie może także brakować osoby o której kiedyś mówiło się jako o wodzirejach a dzisiaj na takich ludzi mówi się didżeje. Czy na przykład i ty w takim razie już w tym momencie masz na oku kogoś kto będzie bawił […]

Read More
Blog

Piece obrotowe nowej generacji

Technologia, stanowiąc źródło informacji dotyczących możliwości rozwijania potencjału firmy, zasługuje na naszą uwagę bez żadnych wątpliwości. Rozpoczęcie podobnych działań od zagadnień zgłębienia specyfiki rozwiązań, które zamierzamy wnieść w ramach zakładu wytwórstwa wypieków, pomoże nam dobrać je bardziej świadomie, co sprzyja prawdziwie konstruktywnym zmianom. Poznaj potencjał nowoczesnych pieców obrotowych Takie podejście do tematu bez wątpienia będzie […]

Read More